Семінар

З метою активізації бібліографічної роботи центральних бібліотек та покращення обслуговування користувачів на базі методично-бібліографічного відділу центральної бібліотеки м. Збаража 10 липня відбувся майстер-клас бібліографів центральних бібліотек районів області на тему: «Бібліографічна продукція: вимоги щодо структурування та бібліографічного опису».

Учасники обласного семінару мали можливість ознайомитися із роботою відділів центральної бібліотеки.

Перед гостями з вітальним словом виступила директор ЦБС О. Бойко, яка охарактеризувала багату і складну історію нашого краю,його видатних людей.

Pic

Про створення бібліографічних ресурсів: проблеми і перспективи бібліотек області вела мову заступник директора з наукової роботи та інформатизації обласної універсальної бібліотеки О. Ліскова.

Провідний бібліограф методично-бібліографічного відділу Н. Сенчишин розповіла про бібліографічну роботу Збаразької ЦБС, представивши наглядно друковану продукцію – бібліографічні посібники, пошуково-дослідницькі роботи бібліотекарів Збаражчини.

Pic

З дотримання вимог державних стандартів України у підготовці бібліографічних видань було проведено бібліографічний екстрім з участю бібліографів. У ролі модераторів виступили Л. Оленич та М. Пайонк, завідувачі інформаційно-бібліографічного та відділу краєзнавчої літератури та бібліографії обласної бібліотеки.

Цікаво і з користю для присутніх пройшла промо-акція бібліографічних посібників, підготовлених працівниками районних центральних бібліотек області, яку вела заступник директора з наукової роботи ОУНБ О. Ліскова.

Pic Pic Pic