Бібліотека отримала в дарунок унікальне видання.

«Бібліографічна продукція: вимоги щодо структурування та бібліографічного опису»

2 вересня в читальному залі центральної районної бібліотеки м.Збаража відбулася визначна подія - фонд поповнився унікальним виданням - фотолітописом у трьох книгах "Майдан:Революція гідності". Цінний подарунок зробив батько Героя України,Героя Небесної сотні Устима Голоднюка Володимир Голоднюк, який розповів, що книгу отримав від Святійшого Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета.

Pic

4 липня У Михайлівському Золотоверхому соборі Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив заупокійну панахиду за героями Небесної сотні. Місце для нагородження обрали не випадково, адже саме Михайлівський монастир став прихистком для учасників Революції Гідності взимку 2013-2014 років.
Після молитви Філарет вручив представникам 106 родин Героїв, загиблих під час подій Революції Гідності, церковні медалі «За жертовність і любов до України» та видання «Майдан. Революція Гідності». Серед відзначених – батьки тернопільських Героїв Устима Голоднюка, Назарія Войтовича, Олександра Капіноса, Василя Мойсея, Ігоря Костенка.
До складу представленої трилогії увійшли книги «Студентський майдан», «Революція гідності» і «Небесна Сотня».
В книзі немає підписів, немає переліку імен, тому що неможливо помістити всіх учасників – їх понад 11 млн було на Євромайдані в Києві, на Майданах у регіонах. Але в книзі є душа, є сильні емоції,є цінності... Високохудожні фото, де кожен, переглядаючи їх, зможе знайти багато спільних друзів,впізнати якісь моменти, коли дійсно перебував на межі між життям і смертю.
Потужна енергія фото передається все більше і більше з кожною новорозкритою сторінкою. Цитати та вірші до них теж нікого не залишають байдужими.В книзі-дух, піднесення патріотизму, готовність до пожертви. Це наша боротьба, наша історія, наше життя, наш Майдан.
Керівник проекту - один з комендантів Майдану, народний депутат Степан Кубів. Книга видана виключно за кошти меценатів. Жодної державної копійки в проекті немає.
Видання є спільною роботою низки громадських організацій та сімей Героїв Небесної Сотні, активістів, яка відбувалася за партнерської підтримки Держкомітету телебачення і радіомовлення України, інформаційних агентств УНІАН, «Укрінформ», видавничих колективів, українських діаспор у світі.
Мета даного проекту – щоб книги згодом потрапили в кожну українську сім'ю, оскільки майже кожен свідомий українець був причетний до подій Майдану, і тому повинен мати спогади про це.
Володимир Голоднюк вважає, що незважаючи на цінність книги особисто для нього, видання все-таки має зберігатися не в родині,а в бібліотеці,щоб книгу мали можливість побачити читачі бібліотеки та всі бажаючі.Щоб пам'ять про Майдан та Революцію Гідності передавалась прийдешнім поколінням.

Pic Pic Pic Pic Pic