Графік роботи

Вт...Сб. – 10.00-19.00
Неділя – 10.00-16.00
Вихідний – Понеділок


Оголошення:

Проводиться постійний набір бажаючих пройти безкоштовне навчання
в «Бібліотечній школі Інтернет» по робот і з комп’ютером та в мережі Інтернет (для всіх вікових категорій без обмежень). За довідками звертатись по тел.: 2-22-01


Інтернет ресурси

Користуйтеся послугами
науково-методичного відділу Тернопільської обласної бібліотеки для молоді
ІНТЕРНЕТ ЦЕНТР

логотип бібліоміст

Цитата: "Я вражений красою Вашої бібліотеки"
(Матей Новак - директор програми «БІБЛІОМІСТ»)

 

Збаразька ЦБС виграла грант від програми «БІБЛІОМІСТ» (Фонду Біла та Мелінди Гейтс). 6 жовтня 2010 року в Збаразькій районній бібліотеці та бібліотечних – філіях Чернихівці, Тарасівка та Залужжя відбулося урочисте відкриття нових бібліотечних послуг "Бібліо-Інтернет" в рамках програми «БІБЛІОМІСТ».
Завдяки перемозі у конкурсі Збаразька ЦБС отримала 15 комп’ютерів  з програмним забезпеченням, 4 сканери, 4 принтери, веб-камери та все, що необхідно для діяльності Інтернет-центру.
Інтернет-центр створено з метою надання кожному користувачеві бібліотеки можливості  доступу до світових інформаційних ресурсів через комп’ютерну мережу Інтернет.
            Кожен користувач бібліотеки, незалежно від місця проживання, освіти, соціального стану, політичних переконань, віросповідання, має право на отримання інформації в Інтернет-центрі бібліотеки. Перед початком роботи необхідно зареєструватися і отримати дозвіл на роботу у бібліотекаря чи системного адміністратора центру. Всі користувачі вищевказаних бібліотек мають можливість користуватися Інтернетом безкоштовно.
Інтернет–центр ефективно використовує технології та інтернет-ресурси, що сприяє покращенню роботи бібліотек та значно підвищує їх імідж. 

Користувач має право:

Плакат

Користувачі Інтернет-центру повинні чітко дотримуватись правил
техніки безпеки при роботі з комп’ютерами

Користувач Інтернет-центру забороняється:

 

За порушення цих правил адміністрація залищає за собою право заборонити відвідувачу користуватися Інтернет-центром.

Інтернет-центр не несе відповідальності за:

 

У випадку будь-яких неполадок технічного характеру, відповідач повинен повідомити про це бібліотекаря чи системного адміністратора центру.

Адміністрація бібліотеки попереджає: за навмисне псування обладнання та програмного забезпечення користувач несе відповідальність згідно чинного законодавства.