Графік роботи

Вт...Сб. – 10.00-19.00
Неділя – 10.00-16.00
Вихідний – Понеділок
ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОРИСТУВАЧІВ

 

Відділ обслуговування користувачів є структурним підрозділом Збаразької центральної районної бібліотеки. Він поділяється на:

 

 • Відділ обслуговування користувачів;
 • Читальний зал.
 •  

  Абонемент

  Забезпечує вільний доступ до інформаційних ресурсів та обслуговує користувачів з 21-річного віку.
  Працівники абонементу приймають участь у розробці сценаріїв та проведенні масових заходів, ведуть роботу радіосвітлиці «Джерела духовні» при Збаразькому районному радіомовленні.

   

   
  Читальний зал

   

  Забезпечує вільний доступ до інформаційних ресурсів та обслуговує всіх користувачів бібліотеки, приймає участь у розробці сценаріїв та проведенні масових заходів.
  В читальному залі бібліотеки знаходиться інформаційний центр з безкоштовним Інтернетом за підтримки програми «Бібліоміст»

   

  В бібліотеці діють такі правила:

   

  Бібліотека обслуговує всіх громадян віком від 15  років.
  Оформлення реєстраційних документів для інвалідів війни, праці та дитинства І і ІІ груп є безкоштовним при пред’явленні відповідних документів.
  Користувачі мають право одержати для опрацювання поза Бібліотекою не більше 5 документів терміном до 30 днів. Термін користування новими надходженнями, документами, які мають підвищений читацький попит, періодикою може бути зменшено до 15 днів. Кількість бібліотечних документів, що видаються в читальному залі, не обмежується. Бібліотека самостійно визначає види й типи документів, що видаються лише в читальному залі.
  Термін користування документами поза бібліотекою може бути продовжений на 15 днів, якщо на них відсутній попит користувачів.  
  Користувачі мають право виносити документи за межі Бібліотеки, якщо вони записані у формулярі або іншому обліковому документі.
  Рідкісні та цінні документи, довідкові видання, а також видання, одержані через МБА, видаються для користування тільки в читальному залі.
  Обслуговування користувачів рідкісними та цінними документами здійснюється за їх замовленнями, одноразово видається не більше одного примірника та при суворому контролі бібліотекаря.
  У разі відсутності в бібліотечному фонді потрібних документів користувачі мають право отримати їх (або копії) з інших бібліотек через МБА. Поштові витрати на пересилку документів сплачують користувачі.
  Особи, які тимчасово проживають у зоні обслуговування бібліотечного закладу, а також не мають місцевої реєстрації,  мають право користуватися тільки його читальними залами. Документи за межі бібліотеки їм не видаються. 
  Крім основних, Бібліотека надає додаткові платні послуги. Їх перелік затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12.12. 2011 р. № 1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності».
  Згідно цієї постанови, читачі бібліотеки користуються книгами безкоштовно.