Pic Pic Pic Pic


Новини і Події

Інформація про життя Збаразької ЦБ та ЦДБ в 2020 році


 • ПЕРЕЙТИ ДО НОВИН БІБЛІОТЕК-ФІЛІЙ

 • 12 січня 2021р. Збаразька ЦДБ.

  Pic Pic  Новий рік розпочався з подарунків!!!
  Серія книг з доповненою реальністю (AR), які є фонді нашої бібліотеки, поповниться ще однією книгою, подарованою нашим читачем.
  Щиро дякуємо за таку чудову різдвяну історію))).


  07 грудня 2020р. Збаразька ЦБ.

  Pic Pic Pic Pic

  Сьогодні минає 83 роки від дня народження Василя Стуса. Перебуваючи в засланні, він запитав у старого в'язня, що означає народитися в переддень Різдва. Той відповів йому, що це "милість Божа, велике щастя. Але кому багато дають, з того й багато спитають". Більше з біографії поета, борця за незалежність України. А ми нагадуємо своїм читачам, що книги про Василя Стуса і його твори можна взяти в нашій бібліотеці. І книга "Справа Василя Стуса" теж у нас вже є! Запрошуємо до читання, - читаймо про велич особистості!

  05 грудня 2020р. Збаразька ЦБ.

  6 січня виповнюється 65 років від дня народження відомого українського письменника, літературознавця, редактора, видавця...

  Опубліковано Збаразька централізована бібліотечна система Середа, 6 січня 2021 р.

  03 січня 2021р. Збаразька ЦДБ.

  Pic Pic Pic

  Збаразька центральна бібліотека для дітей
  вітає своїх друзів та шанувальників з Новим 2021 роком та Різдвяними святами!!!
  А ви вже встигли зробити святкові світлини у книгозбірні? Новорічні свята пролітають як одна мить. Але спогади про них нам хотілося б зберегти якомога довше! І подвійно приємно, якщо цими спогадами можна поділитися з друзями!
  Поспішайте!
  Новорічно-різдвяні локації будуть працювати до 20 січня!  Інформація про життя бібліотек-філій Збаразької ЦБС в 2020 році


  Бібліотека філія с.Тарасівка

  7 січня в с. Тарасівка з нагоди світлого празника Різдва Христового відбулось літературно-мистецьке свято, яке підготували бібліотекар Тарасівської бібліотеки-філії Галина Папура, завідувач клубу Ярослав Гуменюк та мешканці с. Тарасівка.

  Бібліотека філія с.Олишківці

  Опубліковано Збаразька централізована бібліотечна система Четвер, 7 січня 2021 р.

  Бібліотека філія с.Кобилля

  Pic Pic Pic

  Різдвяні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі.
  Кожний народ має свої національні свята та традиції. Бібліотеки прагнуть долучити своїх користувачів до національних українських свят, навчають їх колядкам, щедрівкам, поваги до народної творчості. З цією метою у бібліотеці-філії с. Кобилля напередодні Різдвяних свят було розгорнуто виставку-інсталяцію «Над Вертепом зірка ясна світу засіяла», на якій було презентовано книги і журнали святкової тематики..

  Бібліотека філія с.Тарасівка

  Pic Pic Pic

  День за днем, година за годиною наближаються РІЗДВЯНІ СВЯТА. Цих свят з нетерпінням очікують як діти, так і дорослі. Народні свята новорічно-різдвяного циклу дуже колоритні, цікаві своєю самобутністю і чарівністю, глибиною народної філософії, дивовижною красою і духовністю української нації.
  Новорічно-різдвяна круговерть закрутила і користувачів Тарасівської книгозбірні: традиційна ялинка, книжкова ялинка і виставка з книгами, що зігріють вас теплом і щирістю, розкажуть, як святкували Новий рік та Різдво наші предки, навчать ваших діток щедрівок і колядок, і навіють спогади про дитинство.
  Бібліотекарка Галина Папура для наймолодших читайликів провела інформаційну мозаїку «Дідух до хати – біда з хати: таємниці Різдва». Вона цікаво розповіла про традиції святкування Різдва в українських селах, де це свято вважалося найбільшим у році і супроводжувалося веселощами, чудовим настроєм, жартівними забавами, які і сьогодні вже встигли стати неоціненним культурним надбанням українського народу. Із захопленням це довели і дітлахи, які декламували вірші і колядки, брали участь у конкурсі зимових прислів’їв та загадок