Віртуальні виставки:

 

Любов Гонтарук
Pic Віртуальна виставка:

"А ти мені даруєш ясні зорі,
Приносиш у долонях цілий світ."

до 70 ліття Любові Гонтарук

переглянути

Оксана Лятуринська
Pic 1 лютого 2017 року, виповнилось 115 років від дня народження поетеси, новелістки, скульпторки, уродженки Збаражчини Оксани Лятуринської.
З нагоди цієї дати відділом інформаційних технологій та автоматизації бібліотечних процесів Збаразької ЦБС створено відеопрезентацію творчості «Княгиня з освяченим списом».

детальніше

Володимир Кіріндась
Pic

На роздоріжжі двох тисячоліть стою,
А їх вітри не гріють душу...


1 серпня 1935 року на мальовничій Чернігівщині у Срібному в селянській сім’ї народився Кіріндась Володимир Григорович. Поет, активний громадський діяч, почесний громадянин м. Збараж, публіцист, популяризатор літератури на Тернопіллі.

Збараж став його другою батьківщиною, де і розпочалося його входження у світ поезії та журналістики. Член Національної спілки журналістів України, член обласного літературного об’єднання при ТТО НСПУ та літературно – мистецького клубу «Золота троянда» (м. Хмільник, Вінницької області), член районної літературно мистецької студії «Рушник».

Пропонуємо вашій увазі переглянути віртуальну виставку, присвячену 80-річчю поета

детальніше

Ліна Костенко
Pic

До 85-річчя видатної української письменниці Ліни Костенко Збаразькою центральною бібліотекою створено віртуальну книжкову виставку

«Я дерево, я сніг, я все, що я люблю,
і, може, це і є моя найвища сутність».


Ці книги можна почитати у центральній бібліотеці м.Збараж та бібліотеках системи.

Приємного Вам дозвілля з цікавою книгою!

переглянути

ЛІТО, КНИГИ, ДРУЗІ - Я!
Pic

Ось і розпочалася чудова літня пора - пора відпочинку та дитячих канікул! В свій вільний час ви можете читати, гуляти, спілкуватись з друзями, займатись улюбленими справами, А ми, працівники дитячої бібліотеки, допоможемо вам у цьому. На літній період ми підготували для вас виставку «Літо, книга, друзі –я!», на якій ви зможете знайти для себе літературу на всі смаки – вірші і повісті, пригоди і фантастику, казки і твори про тварин. І, звичайно, літературу за шкільними програмами. Завітайте до бібліотеки та проведіть літо з книгою!!!

детальніше

Іван Горбатий
Pic

Книжкова віртуальна вистака "Поет пшеничної провінції", створена до 80-річчя від дня народження Івана Горбатого

детальніше

Іван Гнатюк
Pic

Книжкова віртуальна вистака "Мені Дзвиняча тугою росте", створена до 85 річчя від дня народження Івана Гнатюка

детальніше

Книга року - 2013
Pic

Важко переоцінити роль книги в нашому житті. Вона вчить, розвиває інтелект, збагачує почуття, підносить нашу духовність.

Книги які найбільш популярні серед користувачів вирізняються з-поміж інших претендентів на відзнаки своїм змістом, наявністю новацій у тематичному спрямуванні, відповідністю художнього оформлення змісту та якістю поліграфічного виконання.

Отже, вашій увазі представляємо хіт-парад кращих книг 2013 року:

детальніше

70-річчя Голодомору
Pic

В житті кожного народу є події страшні і непоправні, наповнені горем, тугою, сльозами і смертю. І творені ці події людьми. Такими в історії українського народу в XX столітті були не тільки війни, але й страшний голод.

Голод 1932-1933 років - це було пряме, сплановане, жорстоке і непоправне винищення українського народу - господаря.

Вісімдесят років минуло з того часу. Лише 25 років тому про цей голод заговорили в повний голос.

Саме пам’яті тих, хто потрапив в цю страшну голодну «м’ясорубку», хто загинув безневинно голодною смертю і присвячена наша віртуальна виставка.

детальніше

Найдійка Гербіш
Pic

Українська письменниця Надійка Гербіш:

“Мені снилося, що я еплівський комп’ютер, в який інсталюють людські почуття” Вона з дитинства була пацанкою. Вона часто закохувалася, але не один залицяльник “отримав від неї гарбуза”. Не любить готувати і насправді п'є частіше чай, а не каву :) Колись вчила слюсарів мріяти, а тепер з упевненістю каже: “Я знаю, як пахне справжнє кохання”. Про все це і не тільки - у нашому тет-а-теті.

детальніше

«ПИТОМА ВАГА СЛОВА»
"Любив Франко дітей без міри. До них мав серце добре й щире"
Іван Марчук – жива легенда нашого часу.
Виставка книг Л.Костенко в Збаразькій ЦБ
Літописець рідного краю "Малевич"
Дідусь Медоборій (55 років Володимиру Ярославовичу Кравчуку)
"Перед незримим вівтарем..." Презентація творчості Петра Сороки