Новини і Події

Інформація про життя Збаразької ЦБ та ЦДБ в 2020 році


 • ПЕРЕЙТИ ДО НОВИН БІБЛІОТЕК-ФІЛІЙ

 • 22 січня 2020р. Збаразька ЦДБ.

  Pic

  Щорічно 22 січня ми святкуємо День соборності України.
  Це офіційне державне свято було встановлено в 1999 році на честь давнього факту об'єднання Придніпровської і Західної України в єдину державу. День Соборності України українською мовою звучить як «день Злуки», тобто возз'єднання двох держав в єдине ціле.
  Саме 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено історичний документ: Акт злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
  Книжкову виставку "Україно, нам берегти тебе, соборну і єдину, історії твоєї славу возродить", присвячену цій величній події в українській історії розкрито в центральній бібліотеці для дітей.

  22 січня 2020р. Збаразька ЦБ.

  Pic

  День Соборності України. У цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. У далекому 1919 році Галичина і Буковина, Закарпаття і Наддніпрянщина об'єдналися в одну незалежну Українську Народну республіку, століттями розірваний український народ возз'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі. Саме по річці Збруч проходив тогочасний кордон між УНР І ЗУНР. Цьогоріч відзначаємо 101 річницю від цієї історичної події. Основні урочистості відбулися на межі Тернопільської та Хмельницької областей.
  Працівники Збаразької центральної бібліотеки для дорослих взяли участь у святковому концерті "У єдності - сила свята", що відбувся в актовій залі Збаразька районна комунальна музична школа та розкрили книжкову виставку видань про здобуття Украіною Соборності.

  16 січня 2020р. Збаразька ЦБ.

  Pic Pic

  16 січня в читальному залі Збаразької центральної бібліотеки для дорослих відбулась зустріч з доцентом, кандидатом психологічних наук Надвиничною Тетяною із сім'ями соціально незахищених верств населення Збаразького району.
  Темою зустрічі була "Шляхи подолання сімейних конфліктів". У кожній сім’ї трапляються конфлікти. Поодинокі сварки та напружені моменти – це нормальна складова сімейного життя. Пані Тетяна розповіла учасникам заходу про кроки, які потрібно робити, щоб зупинити подальший розвиток сварки у гіршу сторону.

  15 січня 2020р. Збаразька ЦБ.

  Pic Pic Pic

  Свята новорічно-різдвяного циклу тривають. 15 січня дружня родина Збаразьких центральних бібліотек приймала у себе в гостях колядників. Із піснями, святковим настроєм та щирими побажаннями до книгозбірні завітали учні Збаразька районна комунальна музична школа.
  Гості побажали присутнім миру, радості, процвітання та добра. Своїм виступом вони створили справжню святкову феєрію та передали гарний настрій усім співробітникам та користувачам книгозбірні.

  3 січня 2020р. Збаразька ЦДБ.

  Pic Pic

  У Збаразькій центральній бібліотеці для дітей відкрилася виставка-вернісаж ялинкових іграшок минулого сторіччя «Ялинкові ретро-прикраси». Відвідувачам бібліотеки надається можливість ознайомитися із раритетними іграшками дитинства та юності їх батьків та дідусів, дізнатися як і чим прикрашали тоді ялинку, а старшому поколінню поринути у спогади та пригадати, як в ту пору святкували Новий рік …
  Щороку мода на новорічні прикраси змінюється. Вишуканi українськi iграшки стають дивовижно яскравими і ошатними, з ручним розписом, незвичайних кольорів і оздоблень. Але раритетні іграшки – простенькі, скромні, невибагливі, дуже дорогі нам як пам`ять про минуле, завжди залишаться в наших душах і серцях.
  Раритетні новорічні прикраси для виставки-вернісажу люб'язно надані нашими колегами та друзями бібліотеки.
  Виставка триватиме протягом січня.

  3 січня 2020р. Збаразька ЦДБ.

  Pic Pic Pic

  Із нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічно-різдвяні свята дорослі і малі. У ці дні всі ми стаємо в глибині душі маленькими дітьми, які чекають приходу святого Миколая з мішком подарунків, здійснення заповітних мрій і новорічного дива.
  Щороку працівники Збаразької центральної бібліотеки для дітей намагаються створити для своїх відвідувачів та поціновувачів книги святкову, чарівну, новорічно-різдвяну атмосферу.
  Наприкінці 2019 року працівники книгозбірні створили фотозону до зимових свят, де можуть сфотографуватись усі бажаючі. Наші друзі, учні 3-А класу (вчитель Наталія Флінта) Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 стали одними з перших, хто зробив святкові фотографії у чарівній фотозоні.

  2 січня 2020р. Збаразька ЦДБ.

  Pic Pic

  Новорічна пора оповита атмосферою чарівності та дива, вселяє кожному надії на зміни і дарує приємні емоції!
  Новий 2020 рік приніс щедрий подарунок Збаразькій центральній бібліотеці для дітей та її користувачам!
  Ми отримали ящик книг від Фундація Дарини Жолдак взявши участь у проекті з розвитку читання «Як приборкати Книжкозавра». Подарунок бібліотеці – то дарунок для усієї громади, для усіх користувачів та відвідувачів, які приєднуються до щирих слів подяки.
  Незабаром ці видання будуть доступні у читальній залі та абонементах бібліотеки.
  Бібліотека чекає своїх користувачів, а також всіх жителів та гостей міста. Тут вас очікують нові книги, газети, журнали, цікаві зустрічі, захоплюючі подорожі Країною Книг.
  Хай новорічно-різдвяні свята принесуть радісний настрій на весь рік і краще майбутнє, додадуть сил, наснаги та впевненості у завтрашньому дні!


  Інформація про життя бібліотек-філій Збаразької ЦБС в 2020 році


  Бібліотека філія с.Романове Село

  Pic Pic Pic

  22 січня Україна відзначила День Соборності України та 101 рік Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди у бібліотеках Збаразька централізована бібліотечна система проходили пізнавально-виховні заходи.
  Бібліотекар Романовосільської бібліотеки-філії Галина Киндьо, спільно із вчителями місцевої загальноосвітньої школи, провела історичний альманах «Славетна мить, що об’єднала Україну».
  Оформлена книжково-ілюстративна виставка «Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розпина, бо ти – єдина Україна, бо ти на всіх у нас одна» ознайомила учасників заходу з початками ідеї соборності, як відбувалася підготовка Акту Злуки, як проходило проголошення Злуки, дізнатися про перше офіційне святкування Соборності України та яке має велике значення День Соборності для кожного громадянина нашої країни.

  Бібліотека філія с.В.Раковець

  Pic

  Патріотичне виховання молоді є одним із пріоритетних напрямків роботи бібліотек Збаразька централізована бібліотечна система.
  22 січня, у День Соборності України для користувачів Великораковецької бібліотеки-філії, бібліотекарем Світлана Довгань було проведено годину державності «На шляху до соборної України» для учнів 8-9 класів та презентовано книжкову виставку-міркування для всіх категорій користувачів «Україно, соборна державо, сонцесяйна колиско моя».
  Матеріали, представлені на виставці, акцентують увагу на історичних фактах, що передували події, на об’єднавчому русі, який наприкінці 1918 початку 1919 року охопив майже всю Україну. Виставка привернула увагу користувачів та запропонувала замислитись над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу.

  Бібліотека філія с.Сриївка

  Pic

  Віднині зливаються в одне ціле віками розділені частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття та Придніпрянська Україна – в одну велику Україну. Збулись мрії, заради яких жили та заради яких вмирали кращі сини України. Віднині є одна незалежна Українська Народна Республіка», – так було написано в Акті злуки.
  22 січня, в Україні відзначають День Соборності і Свободи. Це свято відзначається щороку у день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.
  У Стриївецькій бібліотеці-філії з нагоди свята бібліотекарем Iryna Dovgan було проведено інформаційну годину «Соборність України: від ідеї до сьогодення» та розгорнуто книжкову виставку «Соборна пам’ять України», яка привертає увагу відвідувачів книгозбірні та пропонує замислитись над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу..

  Бібліотека філія с.Зарубинці

  Pic Pic Pic

  У НОВИЙ 2020 РІК З НОВИМИ ПОДАРУНКАМИ!!!

  Бібліотека - філія с.Зарубинці Збаразької ЦБС отримали ящик книг від Фундація Дарини Жолдак взявши участь у проекті з розвитку читання «Як приборкати Книжкозавра».

  Бібліотека філія с.Зарубинці

  Pic Pic Pic

  В народі говорять: «Зима прийшла і празничків привела». Підготовка й прихід новоріччя давно перейшло в обрядові дійства: гостинці від Миколая Угодника, ворожіння на Андріївських вечорницях, водіння Маланки та постановка вертепу, віншівки, колядки, щедрівки, дитячі та дорослі забави…
  У Бібліотека - філія с.Зарубинці Збаразької ЦБС з нагоди новорічно-різдвяних свят розгорнуто виставку-інсталяцію "Веселих свят".
  Для наймолодших користувачів книгозбірні бібліотекар Наталя Цвях провела арт-терапевтичний майстер-клас «Альтернативна ялинка» та разом з дітками прикрасила вікна бібліотеки сніжинками.?